O nas

Nasze Fermy Drobiu istnieją od roku 1969r.

Początkowo specjalizowaliśmy się tylko w produkcji i sprzedaży detalicznej jaj spożywczych.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zaspakajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
Aby sprostać wymaganiom ich i współczesnego rynku oraz wszelkim normom obowiązującym na terenie kraju i Unii Europejskiej, powstał nowoczesny Zakład Pakowania Jaj.

Nasza działalność podlega stałej kontroli Inspekcji Weterynaryjnej, a także Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno Spożywczych, a pakowanie i dystrybucja jaj odbywa się zgodnie ze standardami i procedurami wdrożonego systemu HACCP.

Jakość naszego produktu, jak i dobrostan kur, jest stale monitorowana i podlega regularnym badaniom na obecność chorób zakaźnych. Posiadamy własną wytwórnię pasz, która umożliwia stałą kontrolę i odpowiedni dobór surowców pochodzących w znacznej mierze w własnych gospodarstw rolnych.

Dzięki stałemu nadzorowi i odpowiedniemu doborowi wartości odżywczych wchodzących w skład pokarmu dla kur, zachowujemy zdrowie i dobre samopoczucie kur, a co za tym idzie uzyskujemy najwyższej jakości produkt, jakim są nasze jaja.

Dzięki stałej modernizacji oraz ciągłym inwestycjom w Zakład Pakowania Jaj oraz Fermy Drobiu, nasze procesy produkcyjne stają się w pełni zautomatyzowane, co pozwala na zachowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.
W naszej ofercie, oprócz jaj z własnego chowu klatkowego, posiadamy również jaja z chowu na wolnym wybiegu, jaja z chowu ściółkowego, jaja przepiórcze oraz jaja dezynfekowane promieniami UV-C.

Nasze produkty dostępne są we wszelkich opakowaniach detalicznych, jak i hurtowych, przygotowywanych według zapotrzebowania Klienta.
Dysponujemy własnymi specjalistycznymi środkami transportu. Na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta, jak również możliwość negocjacji cenowych.
Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju akcje promocyjne, jak i nowe rozwiązania sprzedażowe.